На головну

{ агар }

 

 

 

 

Харчова добавка агар-агар Е 406

Агар-агар (інші назви агар, агал-агал або кантен)добувається з червоних або бурих (анфельцій чи фурцелярій) морських водоростей. До складу агару входять насамперед вуглеводи, а конкретніше полісахариди (сульфатовані полісахариди агарози та агаропектину, загалом до 70 %), білкові та азотисті сполуки (1-2 %), невелика кількість олій та чимало іонів кальцію.

Застосування агару (агар-агару, кантену) у виробництві харчових продуктів чи інших галузях базується насамперед на його здатності розчинятися у гарячій воді і при подальшому охолодженні та створювати желеподібну структуру.

Свежая информация клапаны редукционные тут.  

Загалом агар-агар є однією із найсильніших желеутворюючих (гелеутворюючих) речовин, сила вимірюється в умовних одиницях, найпоширеніші марки 900, 1000 та 1100. На відміну від інших гелюючих речовин таких як пектин, желатин, агар починає працювати вже при дозуванні 0,3-0,5% (дозування залежить від якості агару, присутності інших інгредієнтів в рецептурі, що посилюють або послаблюють його дію). Також застосовується для виготовлення твердих поживних середовищ для лабораторних культур бактерій, грибів та водоростей.

У вегетаріанських стравах використовується як замінник желатину (який є тваринного походження, оскільки добувається із шкіри тварин)в таких стравах як: супи швидкого приготування, різноманітні желе, морозиво, десерти.

До 35-40 °С агар не розчиняється у воді, після 40 °С починає набухати та частково розчинятися, більше 90-100 °С - повністю розчинний.

 

Більше інформації про агар

Купити агар італійської компанії B&V в офіційного представника в Україні, тел. (067) 608 99 05

*        *       *

Подробная информация магазин стройматериалов Киев на сайте.  

*        *       *

Forroom ремонтно строительная компания в Одессе.  

 

 

добавкам інші розділи